Komplektas "ZigZag"

 • Kodas: ZL11-K01
  149000
  Į krepšelį 

  Baldų komplektas.

  Vaikiškas baldų komplektas "ZigZag" yra skirtas tiek mažiems vaikučiams, tiek ir vyresniems. Tai netradicinė dviejų aukštų lova, sukomplektuota kartu su spintelėmis. Į lovytę užlipimas yra patogūs laipteliai, kurių apatinėje pakopoje padarytas stalčius susidėti žaislams ar kitoms gėrybėms. Apatinė lova yra pagaminta kaip atskiras baldas, todėl ateityje prireikus galima apatinę lovą perkelti į kitą erdvę. Po apatine lova yra didelis stalčius, tinkamas susidėti patalynei ar kitiems daiktams. Baldai yra pagaminti iš auktos kokybės laminuotos plokštės, stalčiuose sudėti "Blum" firmos lėtai užsidarantys bėgeliai, durelėse yra "Blum" firmos lankstai su integruotais stabdžiais. Lovos yra komplektuojamos su paprastomis čiužinio grotelėmis, pagamintomis iš natūralaus medžio lentelių, sutvirtintų audinio juosta. Yra galimybė pirkti specialias groteles su rėmu ir lenktomis lentelėmis su sutvirtintomis gulėjimo zonomis.

  Šis baldų komplektas atitinkas visus Europos ir Lietuvos reikalavimus, todėl yra saugus Jūsų vaikams. LST EN-747-1

   

  Lovų komplekto savybės:

  - Bendri matmenys: 235 x 200 cm, aukštis 170 cm
  - Aukštis po viršutine lova 127 cm, aukštis iki viršutinės lovos viršaus 170 cm
  - Dedami čiužiniai: 80 x 190 cm, aukštis iki 15 cm (jei užsakysite groteles su rėmu, čiužinio maksimalus aukštis bus 12 cm)
  - Pagaminta iš laminuotos drožlių plokštės. Standartine karkaso spalva - klevas. Jei norite užsakyti komplektą su baltu arba ąžuolo karkasu, nurodykite tai komentaruose užsakydami baldus.
  - Komplektuojama su čiužinio grotelėmis, pagamintomis iš natūralaus medžio lentelių, sutvirtintų audinio juosta
  - Į komplektaciją čiužiniai neįeina 
  - Gamintojas: Lietuva, UAB "PUIKIO"
  - Garantija 24 mėn.

   Šią prekę galima atsiimti mūsų Kauno salone Karaliaus Mindaugo pr.64-6 arba pristatysime jums į namus per 20-30 d.d.