Gimnastikos sienelė "Raketa"

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: GS-KS-3Z
  19900
  29000 Sutaupykite 9100

  Sportinė-gimnastikos sienelė

 • "Raketa" yra itin kompaktiškas, kambaryje užima nedaug vietos, todėl tinkamas net ir mažose erdvėse. Prie šio įrenginio komplektuojamas skersinis, virvė, žiedai ir virvinės kopetėlės arba trapecija. "Raketa" gali būti įvairių spalvų, tai padės jums priderinti šią laipiojimo sienelę prie jūsų vaikų kambario interjero.

  Kiekvienas sportinės sienelės priedas suteikia galimybę mankštinti įvairias kūno dalis. Kabėjimo pratimai ir prisitraukimai stiprina rankas ir stuburą. Kojas, juosmenį bei nugarą galima stiprinti keliant kojas į viršų kabant ant žiedų ar skersinio. Virvė bus didelis iššūkis jūsų vaikui, padėsiantis vystytis koordinacijai ir fiziškai stiprėti. Laipiojimas kopėčiomis stiprina kelio sąnarius, tai labai naudinga ruošiantis ateityje kitoms sporto šakoms, tokioms kaip futbolas, dviračių trekas ir kt.

  Sienelė  "Raketa" yra tvirtinama prie sienos.

  Šis gimnastikos įrenginys yra išbandytas 2012.03.13 Vokietijoje, Essene, kur jam buvo išduotas "TUV NORD" sertifikatas Nr. 44 321 12 404378, pažymintis, jog įrenginys atitinka visus ES reikalavimus ir yra saugus naudotis vaikams nuo 3 metų.

   Specifikacijos:

     - tinkamas nuo 3 metų

     - tinkamas iki 100 kg

     - tvirtinamas prie sienos

     - komplektuojamas su žiedais, virve ir trapecija

     - rėmas metalinis, skersinio rankenos ir žiedai plastikiniai, trapecija medinė 

     - matmenys 84 x 86 cm, maks. aukštis 227 cm

     - pakopos plotis 41 cm, kopetėlių plotis 47 cm 

     - pakuotė 116 x 61 x 14 cm, 28 kg

   

   

   Šią prekę pristatysime jums į namus per 2-5 d. d.


 • Panašios prekės: