Gimnastikos sienelė "Junior+Active"

 • Kraunamos nuotraukos
 • "Junior+Active" yra sporto įrenginys skirtas vaikams įvairiausiems pratimams atlikti. Komplektą sudaro gimnastikos sienelė "Active" ir priedai "Junior": kopetėlių rėmas, čiuožykla, virvinės kopėčios, virvė, trapecija ir žiedai. Vaikiškas komplektas "Junior" yra lengvai tvirtinamas prie "Active" sienelės (ar kokios nors kitos gimnastikos sienelės) pakopos reikalingame aukštyje. Nenaudojamas "Junior" komplegtas gali būti lengvai nuimamas, sulenkiamas ir pastatomas nuošalioje vietoje.

  Kiekvienas sportinės sienelės priedas suteikia galimybę mankštinti įvairias kūno dalis. Kabėjimo pratimai ir prisitraukimai stiprina rankas ir stuburą. Kojas, juosmenį bei nugarą galima stiprinti keliant kojas į viršų, kabant ant žiedų ar skersinio. Virvė bus didelis iššūkis jūsų vaikui, padėsiantis vystytis koordinacijai ir fiziškai stiprėti. Laipiojimas kopėčiomis stiprina kelio sąnarius, tai labai naudinga ruošiantis ateityje kitoms sporto šakoms, tokioms kaip futbolas, dviračių trekas ir kt.

  Šis gimnastikos įrenginys yra saugus naudotis vaikams nuo 3 metų.

  Specifikacijos:

     - tinkamas nuo 3 metų

    - "Active" tinkamas iki 120 kg, tvirtinamas prie sienos

    - "Junior" tinkamas iki 80 kg, tvirtinamas prie "Active"

     - komplektą sudaro "Active" gimnastikos sienelė ir kompleksas "Junior": sulankstomas rėmas su virve, virvinėmis kopėčiomis, trapecija ir žiedais (tinklas į komplektą neįeina).

     - spalva: natūralus medis

     - matmenys "Active" 86 x 76 x 210 cm

     - matmenys "Junior" be čiuožyklos 55 x 150 cm, aukštis 150 / 186 cm

   

    Šią prekę galima atsiimti Kaune Karaliaus Mindaugo pr.64 arba pristatysime jums į namus per 2-5 d. d.


 • Panašios prekės:

  Gimnastikos sienelė "Junior+Active Color"
  Kodas: PK-JU-51M

  Medinė gimnastikos sienelė

  44900