Balansinis dviratukas "First Bike Cross"

 • Kodas: EE-FB-C1
  13600
  Į krepšelį 

  Balansinis dviratukas - nemokamas pristatymas.

 • "FirstBike" balansiniai dviratukai pripažinti vieni geriausių ir saugiausių balansinių dviratukų pasaulyje! Tai aukščiausia medžiagų ir konstrukcijos kokybė, stilius, mokomoji nauda ir tuo pačiu smagumas vaikams.

  "Cross" modelio dviratuko pripučiamos padangos turi stambų raštą kaip kalnų dviračiuose, todėl dviratukas "minkštai" riedės bekelėmis: neasfaltuotais, nelygiais keliais, mišku, pievomis ir kt.

  Ypatingai tvirtas ir tuo pačiu elastingas dviračio rėmas, pagamintas iš poliamido ir stiklo pluošto junginio (GFR – glass fibre reinforced). Šis iš kompozicinių medžiagų pagamintas rėmas, lyginant su tradiciniais mediniais ar metaliniais bepedaliais dviratukais, niekada neišbrinks, nesusibraižys, nesulūš ar surūdys, yra atsparus vandeniui, todėl tarnaus ilgai (teikiama garantija visam laikui)!

  Ergonominis dizainas ir kompozicinio rėmo savybės užtikrins komfortišką riedėjimą Jūsų mažyliui net ir neasfaltuota danga, nes puikiai „gesina“ bei amortizuoja kelio nelygumus.

  Saugus ir patikimas rankinis stabdis su būgniniu galinio rato stabdžių mechanizmu „Safety Stop“. Taip pat rankinio stabdžio atstumą nuo dviračio rankenos galima individualiai pritaikyti mažojo dviratininko rankytėms, kad galėtų jį lengvai pasiekti!

  Patogus, nereikalaujantis papildomų įrankių reguliuojamas sėdynės aukščio mechanizmas su 35-45 cm. diapozonu (jį galima dar 4 cm. sumažinti papildomai įsigijus aukščio mažinimo adapterį. Jo dėka sėdynės aukštis būtų tik 31-41 cm.).

  Šio dviratuko sėdynės balnelis išsiskiria savo išgaubta forma ir neslystančiu paviršiumi, todėl yra labai patogus sėdėti.

  Priekinė šakė turi apribotą posūkio kampą, todėl dviratuko vairas niekada neapsisuks alink savo ašį. Toks važinėjimas yra daug saugesnis.

   

  Balansinio dviratuko savybės:

  - Neturi jokių išsikišusių varžtų ar aštrių briaunų dėl kurių Jūsų vaikas gali susižeisti.
  - Turi atšvaitus priekyje ir rėmo šonuose. Jūsų mažylis bus matomas tamsesniu paros metu!
  - Lengvas- tik 3,9 kg., mažylis be problemų galės jį pakelti.
  - aukštis 54cm., ilgis – 84cm., plotis – 38 cm.
  - 12,5“ ratai su kokybiškais guoliais ir unikaliais, neturinčiais jokių aštrių kampų, poliamido ratlankiais.
  - turi priekines ir galines apsaugas nuo purvo
  - turi rankinį stabdį.
  - tinkamas 2-5 metų vaikams.

  "FirstBike" balansiniai dviratukai atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus. Todėl gamintojai drąsiai teikia GARANTIJĄ VISAM LAIKUI FirstBike dviratuko rėmui ir šakei, o visoms kitoms detalėms - 5 METŲ GARANTIJĄ. Tai vieninteliai iš balansinių dviratukų, turintys tarptautinį „Safe Toy“ sertifikatą. Suprojektuota Vokietijoje.  

   

   Šią prekę galima atsiimti mūsų Kauno salone Karaliaus Mindaugo pr. 64-6 arba pristatysime jums į namus per 2-15 d. d.


 • Panašios prekės:

  Balansinis dviratukas "Musė"
  Kodas: DAM-6181425

  Balansinis dviratukas.

  9900
  Balansinis dviratukas "Bitutė"
  Kodas: DAM-6181411

  Balansinis dviratukas.

  9900
  Balansinis dviratukas "First Bike Street"
  Kodas: EE-FB-S

  Balansinis dviratukas - nemokamas pristatymas

  13600